MP 2555, MP 3055, MP 3555, MP 4055, MP 5055, MP 6055

Wysoka wydajność i inteligentne rozwiązania: Nashuatec MP 2555, MP 3055, MP 3555, MP 4055, MP 5055, MP 6055.

W dzisiejszych czasach pracownicy potrzebują tworzyć i udostępniać dokumenty szybko i bez wysiłku. Proste, ale inteligentne rozwiązania w zasięgu ręki i w przystępnej cenie to wszystko czego potrzebujesz w swoim biurze. Duża wszechstronność, intuicyjna obsługa oraz zaawansowane funkcje to zalety, które znajdziesz w naszych urządzeniach wielofunkcyjnych A3.

  • 10,1 calowy inteligentny panel operacyjny na platformie Android
  • Szybki procesor Intel zwiększający wydajność i poprawiający przepływ dokumentów
  • Wiele opcji obróbki końcowej dzięki finiszerowi hybrydowemu na 1000 arkuszy
  • Natychmiastowy dostęp do Application Site Ricoh, gdzie pobierzesz potrzebne aplikacje
  • Przyjazne dla środowiska oraz niski pobór mocy w trybie uśpienia

Usprawnij przepływ dokumentów

10,1 calowy panel dotykowy na platformie Android oferuje intuicyjną i prostą obsługę. Umożliwia także przeglądanie stron internetowych, a funkcje kopiowania i skanowania wykonasz za pomocą jednego przycisku. Możesz dostosować ekran główny, aby mieć szybki dostęp do różnych funkcji, a także do tych które najczęściej używasz. Instrukcje na ekranie i przejrzysty podgląd dokumentów umożliwiają skonfigurowanie zaawansowanego układu i obróbkę końcową.

Więcej możliwości dzięki urządzeniom mobilnym

Oszczędzisz czas i wysiłek wysyłając dokumenty bezpośrednio z i do urządzeń wielofunkcyjnych za pomocą urządzeń mobilnych. Drukowanie, skanowanie, zapisywanie i przesyłanie plików do poczty elektronicznej nigdy nie było tak proste. Szybko i w krótkim czasie uzyskasz dostęp do zaawansowanych funkcji, co w znaczny sposób zwiększy wydajność w Twoim biurze.